İçeriğe geç

Aydın Gümüşhane Arası Kaç KM

Aydın Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Gümüşhane arası kaç km? Aydın Gümüşhane arası kaç saat? Aydın Gümüşhane yol tarifi? Aydın Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Aydın Gümüşhane Arası Kaç KM

Aydın Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1243 km’dir. Aydın Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1026 km’dir.

Aydın Gümüşhane Arası Kaç KM

Aydın Gümüşhane Arası Kaç Saat

Aydın Gümüşhane arası kaç saat; Aydın Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1243 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Aydın Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Aydın Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1026 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Aydın Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1243 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 100 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.