İçeriğe geç

Aydın Eskişehir Arası Kaç KM

Aydın Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Eskişehir arası kaç km? Aydın Eskişehir arası kaç saat? Aydın Eskişehir yol tarifi? Aydın Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Aydın Eskişehir Arası Kaç KM

Aydın Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 388 km’dir. Aydın Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 281 km’dir.

Aydın Eskişehir Arası Kaç KM

Aydın Eskişehir Arası Kaç Saat

Aydın Eskişehir arası kaç saat; Aydın Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 388 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 281 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Aydın Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 388 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 32 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.