İçeriğe geç

Aydın Düzce Arası Kaç KM

Aydın Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Düzce arası kaç km? Aydın Düzce arası kaç saat? Aydın Düzce yol tarifi? Aydın Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Aydın Düzce Arası Kaç KM

Aydın Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 km’dir. Aydın Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 440 km’dir.

Aydın Düzce Arası Kaç KM

Aydın Düzce Arası Kaç Saat

Aydın Düzce arası kaç saat; Aydın Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Aydın Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 440 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Aydın Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 673 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.