Aydın Didim Arası Kaç KM

Aydın Didim arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Didim şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Didim arası kaç km? Aydın Didim arası kaç saat? Aydın Didim yol tarifi? Aydın Didim arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Didim İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir.  Aydın ilçesinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Didim ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Didim ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 402 km2’dir.  Didim ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 23′ 5″ Kuzey ile 27° 15′ 23″ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Aydın Didim Arası Kaç KM

Aydın Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 km’dir. Aydın Didim arası mesafe havayolu ile yaklaşık 75 km’dir.

Aydın Didim Arası Kaç KM

Aydın Didim Arası Kaç Saat

Aydın Didim arası kaç saat; Aydın Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Didim arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Didim arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 75 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Aydın Didim Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Didim arası mesafe karayolu ile yaklaşık 100 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Didim Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Didim arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Didim’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Didim’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.