İçeriğe geç

Aydın Bolu Arası Kaç KM

Aydın Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Bolu arası kaç km? Aydın Bolu arası kaç saat? Aydın Bolu yol tarifi? Aydın Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Aydın Bolu Arası Kaç KM

Aydın Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 632 km’dir. Aydın Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 422 km’dir.

Aydın Bolu Arası Kaç KM

Aydın Bolu Arası Kaç Saat

Aydın Bolu arası kaç saat; Aydın Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 632 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Aydın Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 422 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Aydın Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 632 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 51 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.