İçeriğe geç

Aydın Bilecik Arası Kaç KM

Aydın Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Bilecik arası kaç km? Aydın Bilecik arası kaç saat? Aydın Bilecik yol tarifi? Aydın Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Aydın Bilecik Arası Kaç KM

Aydın Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 423 km’dir. Aydın Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 290 km’dir.

Aydın Bilecik Arası Kaç KM

Aydın Bilecik Arası Kaç Saat

Aydın Bilecik arası kaç saat; Aydın Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 423 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Aydın Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat sürmektedir. Aydın Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 290 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

6 saat

Uçak ile;

55 dakika

Aydın Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 423 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.