İçeriğe geç

Aydın Bartın Arası Kaç KM

Aydın Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Aydın ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Aydın Bartın arası kaç km? Aydın Bartın arası kaç saat? Aydın Bartın yol tarifi? Aydın Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Aydın ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Aydın ili;

Ege bölgesinde yer alan Aydın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Aydın ili yüzölçümü yaklaşık 8.116 km2’dir. Aydın ilinin coğrafi konumu ise 37.728333°N 27.937222°E GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Aydın Bartın Arası Kaç KM

Aydın Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 895 km’dir. Aydın Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 572 km’dir.

Aydın Bartın Arası Kaç KM

Aydın Bartın Arası Kaç Saat

Aydın Bartın arası kaç saat; Aydın Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 895 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Aydın Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Aydın Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 572 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Aydın Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Aydın Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 895 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 50 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 72 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Aydın Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Aydın Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Aydın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Aydın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.