İçeriğe geç

Avşa Ayvalık Arası Kaç KM

Avşa Ayvalık arası kaç km; yazımızda öncelikle Avşa ve Ayvalık şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Avşa Ayvalık arası kaç km? Avşa Ayvalık arası kaç saat? Avşa Ayvalık yol tarifi? Avşa Ayvalık arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Avşa ile Ayvalık İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Avşa ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Avşa ilçesinin yüzölçümü yaklaşık –km2’dir.Avşa ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 29′ 44.7432” Kuzey ve 27° 29′ 11.7492” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Ayvalık ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Ayvalıkilçesinin yüzölçümü yaklaşık 305km2dir.Ayvalık ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 19′ 9.0588” Kuzey ve 26° 41′ 32.5932” Doğu GPSkoordinatlarıdır.

Avşa Ayvalık Arası Kaç KM

Avşa Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 149 km’dir.

Avşa Ayvalık Arası Kaç KM

Avşa Ayvalık Arası Kaç Saat

Avşa Ayvalık arası kaç saat; Avşa Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 149 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık2 saat sürmektedir. Avşa Ayvalık arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3saat

Avşa Ayvalık Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Avşa Ayvalık arası mesafe karayolu ile yaklaşık 149 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Avşa Ayvalık Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Avşa Ayvalık arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Avşa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Avşa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ayvalık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ayvalık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.