İçeriğe geç

Avcılar Yol Tarifi

İstanbul Avcılar yol tarifi; yazımızda öncelikle Avcılar şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Avcılar’a nasıl gidilir? Avcılar yol tarifi? Avcılar yol haritası? Avcılar İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Avcılar İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan İstanbul’un ilçesi olan Avcılar, İstanbul’un yerleşim yerlerinden biridir. Avcılar İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 50 km2’dir. Avcılar ilçesinin rakımı ise 85 m olarak hesaplanmıştır. Avcılar ilçesinin Kuzeyinde Başakşehir, doğusunda ise Küçükçekmece, batısında Esenyurt ve Beylikdüzü ilçeleri bulunmaktadır. Avcılar ilçesi Marmara iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Avcılar İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Avcılar ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 448.882 nüfusa sahiptir.

Avcılar İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Avcılar Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Avcılar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Avcılar Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Avcılar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Avcılar’a Nasıl Gidilir? Avcılar Yol Tarifi

Avcılar’a kara yolu, hava yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Avcılar’a gelebilirsiniz. Avcılar karayolu ile İstanbul şehir merkezine 32.3 km, Bursa’ya yaklaşık 178 km, Ankara’ya yaklaşık 473 km, İzmir’den ise yaklaşık 503 km uzaklıktadır. Hava yolunu tercih edecek olursanız, bulunduğunuz şehrin havalimanından İstanbul Şehir Merkezinde yer alan İstanbul Atatürk Havalimanı,  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı’na gidebilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı,  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havaalanından özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Avcılar ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde İstanbul’a demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Avcılar ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.