İçeriğe geç

Artvin Zonguldak Arası Kaç KM

Artvin Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Zonguldak arası kaç km? Artvin Zonguldak arası kaç saat? Artvin Zonguldak yol tarifi? Artvin Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Artvin Zonguldak Arası Kaç KM

Artvin Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1093 km’dir. Artvin Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 839 km’dir.

Artvin Zonguldak Arası Kaç KM

Artvin Zonguldak Arası Kaç Saat

Artvin Zonguldak arası kaç saat; Artvin Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1093 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Artvin Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Artvin Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 839 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Artvin Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1093 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 61 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 88 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.