İçeriğe geç

Artvin Uşak Arası Kaç KM

Artvin Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Uşak arası kaç km? Artvin Uşak arası kaç saat? Artvin Uşak yol tarifi? Artvin Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Uşak Arası Kaç KM

Artvin Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1348 km’dir. Artvin Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1095 km’dir.

Artvin Uşak Arası Kaç KM

Artvin Uşak Arası Kaç Saat

Artvin Uşak arası kaç saat; Artvin Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1348 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat sürmektedir. Artvin Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1095 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

2 saat

Artvin Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1348 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 75 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 108 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.