İçeriğe geç

Artvin Kırklareli Arası Kaç KM

Artvin Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Kırklareli arası kaç km? Artvin Kırklareli arası kaç saat? Artvin Kırklareli yol tarifi? Artvin Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Artvin Kırklareli Arası Kaç KM

Artvin Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1512 km’dir. Artvin Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1218 km’dir.

Artvin Kırklareli Arası Kaç KM

Artvin Kırklareli Arası Kaç Saat

Artvin Kırklareli arası kaç saat; Artvin Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1512 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 17 saat sürmektedir. Artvin Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 19 saat sürmektedir. Artvin Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1218 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

17 saat

Otobüs ile;

19 saat

Uçak ile;

2 saat 10 dakika

Artvin Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1512 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 84 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 121 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.