İçeriğe geç

Artvin Karabük Arası Kaç KM

Artvin Karabük arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Karabük şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Karabük arası kaç km? Artvin Karabük arası kaç saat? Artvin Karabük yol tarifi? Artvin Karabük arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Karabük İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Karabük ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Karabük ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Karabük ili yüzölçümü yaklaşık 4,145 km2’dir. Karabük ilinin coğrafi konumu ise 41°13′25″K 32°38′25″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Karabük Arası Kaç KM

Artvin Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 992 km’dir. Artvin Karabük arası mesafe havayolu ile yaklaşık 771 km’dir.

Artvin Karabük Arası Kaç KM

Artvin Karabük Arası Kaç Saat

Artvin Karabük arası kaç saat; Artvin Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 992 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Artvin Karabük arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Artvin Karabük arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 771 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Artvin Karabük Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Karabük arası mesafe karayolu ile yaklaşık 992 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 55 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 80 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Karabük Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Karabük arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Karabük’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Karabük’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.