İçeriğe geç

Artvin Isparta Arası Kaç KM

Artvin Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Isparta arası kaç km? Artvin Isparta arası kaç saat? Artvin Isparta yol tarifi? Artvin Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Isparta Arası Kaç KM

Artvin Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1367 km’dir. Artvin Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1040 km’dir.

Artvin Isparta Arası Kaç KM

Artvin Isparta Arası Kaç Saat

Artvin Isparta arası kaç saat; Artvin Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1367 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 18 saat sürmektedir. Artvin Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1040 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

18 saat

Uçak ile;

1 saat 55 dakika

Artvin Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1367 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 76 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 110 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.