İçeriğe geç

Artvin Gümüşhane Arası Kaç KM

Artvin Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Gümüşhane arası kaç km? Artvin Gümüşhane arası kaç saat? Artvin Gümüşhane yol tarifi? Artvin Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Gümüşhane Arası Kaç KM

Artvin Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 355 km’dir. Artvin Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 236 km’dir.

Artvin Gümüşhane Arası Kaç KM

Artvin Gümüşhane Arası Kaç Saat

Artvin Gümüşhane arası kaç saat; Artvin Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 355 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Artvin Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir. Artvin Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 236 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Uçak ile;

50 dakika

Artvin Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 355 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 29 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.