İçeriğe geç

Artvin Edirne Arası Kaç KM

Artvin Edirne arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Edirne şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Edirne arası kaç km? Artvin Edirne arası kaç saat? Artvin Edirne yol tarifi? Artvin Edirne arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Edirne İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Edirne Arası Kaç KM

Artvin Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1642 km’dir. Artvin Edirne arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1271 km’dir.

Adana Aydın Arası Kaç KM

Artvin Edirne Arası Kaç Saat

Artvin Edirne arası kaç saat; Artvin Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1642 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 18 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Edirne arası mesafe otobüs ile yaklaşık 21 saat sürmektedir. Artvin Edirne arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1271 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

18 saat 30 dakika

Otobüs ile;

21 saat

Uçak ile;

2 saat 15 dakika

Artvin Edirne Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Edirne arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1642 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 91 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 132 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Edirne Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Edirne arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.