İçeriğe geç

Artvin Düzce Arası Kaç KM

Artvin Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Düzce arası kaç km? Artvin Düzce arası kaç saat? Artvin Düzce yol tarifi? Artvin Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Düzce Arası Kaç KM

Artvin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1086 km’dir. Artvin Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 896 km’dir.

Artvin Düzce Arası Kaç KM

Artvin Düzce Arası Kaç Saat

Artvin Düzce arası kaç saat; Artvin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1086 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Artvin Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat sürmektedir. Artvin Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 896 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Artvin Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1086 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.