İçeriğe geç

Artvin Bolu Arası Kaç KM

Artvin Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Bolu arası kaç km? Artvin Bolu arası kaç saat? Artvin Bolu yol tarifi? Artvin Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Bolu Arası Kaç KM

Artvin Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1142 km’dir. Artvin Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 855 km’dir.

Artvin Bolu Arası Kaç KM

Artvin Bolu Arası Kaç Saat

Artvin Bolu arası kaç saat; Artvin Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1142 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 855 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Artvin Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1142 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 63 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 92 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.