İçeriğe geç

Artvin Bilecik Arası Kaç KM

Artvin Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Bilecik arası kaç km? Artvin Bilecik arası kaç saat? Artvin Bilecik yol tarifi? Artvin Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Bilecik Arası Kaç KM

Artvin Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1252 km’dir. Artvin Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1006 km’dir.

Artvin Bilecik Arası Kaç KM

Artvin Bilecik Arası Kaç Saat

Artvin Bilecik arası kaç saat; Artvin Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1252 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Artvin Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Artvin Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1006 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Artvin Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1252 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 101 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.