İçeriğe geç

Artvin Bayburt Arası Kaç KM

Artvin Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Bayburt arası kaç km? Artvin Bayburt arası kaç saat? Artvin Bayburt yol tarifi? Artvin Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Artvin Bayburt Arası Kaç KM

Artvin Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 315 km’dir. Artvin Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 169 km’dir.

Artvin Bayburt Arası Kaç KM

Artvin Bayburt Arası Kaç Saat

Artvin Bayburt arası kaç saat; Artvin Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 315 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 169 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Artvin Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 315 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.