İçeriğe geç

Artvin Batman Arası Kaç KM

Artvin Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Batman arası kaç km? Artvin Batman arası kaç saat? Artvin Batman yol tarifi? Artvin Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Artvin Batman Arası Kaç KM

Artvin Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 558 km’dir. Artvin Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 372 km’dir.

Artvin Batman Arası Kaç KM

Artvin Batman Arası Kaç Saat

Artvin Batman arası kaç saat; Artvin Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 558 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Artvin Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Artvin Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 372 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Artvin Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 558 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.