İçeriğe geç

Artvin Bartın Arası Kaç KM

Artvin Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Artvin ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Artvin Bartın arası kaç km? Artvin Bartın arası kaç saat? Artvin Bartın yol tarifi? Artvin Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Artvin ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Artvin ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Artvin ili yüzölçümü yaklaşık 7,436 km2’dir. Artvin ilinin coğrafi konumu ise 41°08′K 041°51′D GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Artvin Bartın Arası Kaç KM

Artvin Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1179 km’dir. Artvin Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 781 km’dir.

Artvin Bartın Arası Kaç KM

Artvin Bartın Arası Kaç Saat

Artvin Bartın arası kaç saat; Artvin Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1179 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Artvin Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Artvin Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 781 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Artvin Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Artvin Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1179 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 95 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Artvin Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Artvin Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Artvin’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Artvin’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.