İçeriğe geç

Ardahan Düzce Arası Kaç KM

Ardahan Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Ardahan ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ardahan Düzce arası kaç km? Ardahan Düzce arası kaç saat? Ardahan Düzce yol tarifi? Ardahan Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ardahan ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ardahan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ardahan ili yüzölçümü yaklaşık 5,576 km2’dir. Ardahan ilinin coğrafi konumu ise 41°06′47″K 42°49′15″D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Ardahan Düzce Arası Kaç KM

Ardahan Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1241 km’dir. Ardahan Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 970 km’dir.

Ardahan Düzce Arası Kaç KM

Ardahan Düzce Arası Kaç Saat

Ardahan Düzce arası kaç saat; Ardahan Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1241 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat sürmektedir. Ardahan Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat sürmektedir. Ardahan Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 970 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 48 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat

Otobüs ile;

16 saat

Uçak ile;

1 saat 48 dakika

Ardahan Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ardahan Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1241 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 69 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 100 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ardahan Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ardahan Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ardahan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ardahan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.