İçeriğe geç

Ardahan Bilecik Arası Kaç KM

Ardahan Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Ardahan ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ardahan Bilecik arası kaç km? Ardahan Bilecik arası kaç saat? Ardahan Bilecik yol tarifi? Ardahan Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ardahan ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Ardahan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Ardahan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ardahan ili yüzölçümü yaklaşık 5,576 km2’dir. Ardahan ilinin coğrafi konumu ise 41°06′47″K 42°49′15″D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Ardahan Bilecik Arası Kaç KM

Ardahan Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1408 km’dir. Ardahan Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 1080 km’dir.

Ardahan Bilecik Arası Kaç KM

Ardahan Bilecik Arası Kaç Saat

Ardahan Bilecik arası kaç saat; Ardahan Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1408 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 saat 30 dakika sürmektedir. Ardahan Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 17 saat 30 dakika sürmektedir. Ardahan Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 1080 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

15 saat 30 dakika

Otobüs ile;

17 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 56 dakika

Ardahan Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ardahan Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1408 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 78 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 113 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ardahan Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ardahan Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ardahan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ardahan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.