İçeriğe geç

Antalya Tekirdağ Arası Kaç KM

Antalya Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Tekirdağ arası kaç km? Antalya Tekirdağ arası kaç saat? Antalya Tekirdağ yol tarifi? Antalya Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Tekirdağ Arası Kaç KM

Antalya Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 841 km’dir. Antalya Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 533 km’dir.

Antalya Tekirdağ Arası Kaç KM

Antalya Tekirdağ Arası Kaç Saat

Antalya Tekirdağ arası kaç saat; Antalya Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 841 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Antalya Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 533 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Antalya Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 841 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.