Antalya Side Arası Kaç KM

Antalya Side arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Side şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Side arası kaç km? Antalya Side arası kaç saat? Antalya Side yol tarifi? Antalya Side arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Side İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Side ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Side ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Side ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 45′ 59.9976” Kuzey ve 31° 23′ 20.0004” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Side Arası Kaç KM

Antalya Side arası mesafe karayolu ile yaklaşık 76 km’dir. Antalya Side arası mesafe havayolu ile yaklaşık 62 km’dir.

Antalya Side Arası Kaç KM

Antalya Side Arası Kaç Saat

Antalya Side arası kaç saat; Antalya Side arası mesafe karayolu ile yaklaşık 76 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Antalya Side arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Antalya Side arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 62 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Antalya Side Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Side arası mesafe karayolu ile yaklaşık 76 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Side Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Side arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Side’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Side’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.