İçeriğe geç

Antalya Serik Arası Kaç KM

Antalya Serik arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Serik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Serik arası kaç km? Antalya Serik arası kaç saat? Antalya Serik yol tarifi? Antalya Serik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Serik İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Serik ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Serik ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,263 km2dir. Serik ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 55′ 2.6400” Kuzey ve 31° 6′ 16.0056” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Serik Arası Kaç KM

Antalya Serik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 km’dir. Antalya Serik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 35 km’dir.

Antalya Serik Arası Kaç KM

Antalya Serik Arası Kaç Saat

Antalya Serik arası kaç saat; Antalya Serik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Antalya Serik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Serik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 35 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Antalya Serik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Serik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 45 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Serik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Serik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Serik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Serik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.