İçeriğe geç

Antalya Manisa Arası Kaç KM

Antalya Manisa arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Manisa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Manisa arası kaç km? Antalya Manisa arası kaç saat? Antalya Manisa yol tarifi? Antalya Manisa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Manisa İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Antalya Manisa Arası Kaç KM

Antalya Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 425 km’dir. Antalya Manisa arası mesafe havayolu ile yaklaşık 347 km’dir.

Antalya Manisa Arası Kaç KM

Antalya Manisa Arası Kaç Saat

Antalya Manisa arası kaç saat; Antalya Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 425 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Antalya Manisa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Manisa arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 347 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Antalya Manisa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 425 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 35 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Manisa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Manisa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.