Antalya Manavgat Arası Kaç KM

Antalya Manavgat arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Manavgat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Manavgat arası kaç km? Antalya Manavgat arası kaç saat? Antalya Manavgat yol tarifi? Antalya Manavgat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Manavgat İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilçesinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Manavgat ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Manavgat ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,351 km2dir. Manavgat ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 47′ 12.7284” Kuzey ve 31° 26′ 28.6152” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Manavgat Arası Kaç KM

Antalya Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 80 km’dir. Antalya Manavgat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 70 km’dir.

Antalya Manavgat Arası Kaç KM

Antalya Manavgat Arası Kaç Saat

Antalya Manavgat arası kaç saat; Antalya Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 80 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Antalya Manavgat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Antalya Manavgat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 70 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Antalya Manavgat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 80 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Manavgat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Manavgat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manavgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manavgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.