İçeriğe geç

Antalya Kırklareli Arası Kaç KM

Antalya Kırklareli arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Kırklareli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Kırklareli arası kaç km? Antalya Kırklareli arası kaç saat? Antalya Kırklareli yol tarifi? Antalya Kırklareli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Kırklareli İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Kırklareli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kırklareli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kırklareli ili yüzölçümü yaklaşık 1.525 km2’dir. Kırklareli ilinin coğrafi konumu ise 41°44′- 42°00′ Kuzey, 26°53′ – 41°44′ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Kırklareli Arası Kaç KM

Antalya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 910 km’dir. Antalya Kırklareli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 617 km’dir.

Antalya Kırklareli Arası Kaç KM

Antalya Kırklareli Arası Kaç Saat

Antalya Kırklareli arası kaç saat; Antalya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 910 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Antalya Kırklareli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Kırklareli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 617 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Antalya Kırklareli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Kırklareli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 910 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 73 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Kırklareli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Kırklareli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kırklareli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kırklareli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.