Antalya Kemer Arası Kaç KM

Antalya Kemer arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Kemer şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Kemer arası kaç km? Antalya Kemer arası kaç saat? Antalya Kemer yol tarifi? Antalya Kemer arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Kemer İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Kemer ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kemer ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 412 km2dir. Kemer ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 36′ 10.0476” Kuzey ve 30° 33′ 35.1396” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Kemer Arası Kaç KM

Antalya Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 50 km’dir. Antalya Kemer arası mesafe havayolu ile yaklaşık 35 km’dir.

Antalya Kemer Arası Kaç KM

Antalya Kemer Arası Kaç Saat

Antalya Kemer arası kaç saat; Antalya Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 50 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Antalya Kemer arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat sürmektedir. Antalya Kemer arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 35 kilometredir.

Özel araç ile;

30 dakika

Otobüs ile;

1 saat

Antalya Kemer Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 50 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Kemer Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Kemer arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kemer’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kemer’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.