Antalya Kalkan Arası Kaç KM

Antalya Kalkan arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Kalkan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Kalkan arası kaç km? Antalya Kalkan arası kaç saat? Antalya Kalkan yol tarifi? Antalya Kalkan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Kalkan İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km2’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36° 53′ 48.8148” Kuzey ve 30° 42′ 47.9664” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kalkan ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kalkan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık — km2dir. Kalkan ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 16′ 16.9176” Kuzey ve 29° 23′ 26.2644” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Kalkan Arası Kaç KM

Antalya Kalkan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 200 km’dir.

Antalya Kalkan Arası Kaç KM

Antalya Kalkan Arası Kaç Saat

Antalya Kalkan arası kaç saat; Antalya Kalkan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 200 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Kalkan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Antalya Kalkan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Kalkan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 200 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 17 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Kalkan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Kalkan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kalkan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kalkan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.