Antalya Havalimanı Kaş Arası Kaç KM

Antalya Havalimanı Kaş arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya Havalimanı ve Kaş şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Havalimanı Kaş arası kaç km? Antalya Havalimanı Kaş arası kaç saat? Antalya Havalimanı Kaş yol tarifi? Antalya Havalimanı Kaş arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya Havalimanı ile Kaş İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya Havalimanı ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya Havalimanı ilinin yüzölçümü yaklaşık 13 bin dönümdür. Antalya Havalimanı ilinin coğrafi konumu ise 36°54′01″K 30°47′34″D GPS koordinatlarıdır.

Kaş ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kaş ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,750 km2dir. Kaş ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 11′ 59.6868” Kuzey ve 29° 38′ 22.3764” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Havalimanı Kaş Arası Kaç KM

Antalya Havalimanı Kaş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 200 km’dir.

Antalya Havalimanı Kaş Arası Kaç KM

Antalya Havalimanı Kaş Arası Kaç Saat

Antalya Havalimanı Kaş arası kaç saat; Antalya Havalimanı Kaş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 200 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Antalya Havalimanı Kaş arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Antalya Havalimanı Kaş Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Havalimanı Kaş arası mesafe karayolu ile yaklaşık 200 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 12 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 17 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Havalimanı Kaş Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Havalimanı Kaş arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya Havalimanı’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya Havalimanı’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kaş’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kaş’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.