İçeriğe geç

Antalya Gümüşhane Arası Kaç KM

Antalya Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Gümüşhane arası kaç km? Antalya Gümüşhane arası kaç saat? Antalya Gümüşhane yol tarifi? Antalya Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Antalya Gümüşhane Arası Kaç KM

Antalya Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1058 km’dir. Antalya Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 836 km’dir.

Antalya Gümüşhane Arası Kaç KM

Antalya Gümüşhane Arası Kaç Saat

Antalya Gümüşhane arası kaç saat; Antalya Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1058 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Antalya Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 836 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Antalya Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1058 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 59 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 85 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.