İçeriğe geç

Antalya Giresun Arası Kaç KM

Antalya Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Giresun arası kaç km? Antalya Giresun arası kaç saat? Antalya Giresun yol tarifi? Antalya Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Antalya Giresun Arası Kaç KM

Antalya Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1085 km’dir. Antalya Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 802 km’dir.

Antalya Giresun Arası Kaç KM

Antalya Giresun Arası Kaç Saat

Antalya Giresun arası kaç saat; Antalya Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1085 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat sürmektedir. Antalya Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 802 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Antalya Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1085 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 60 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 87 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.