İçeriğe geç

Antalya Eskişehir Arası Kaç KM

Antalya Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Eskişehir arası kaç km? Antalya Eskişehir arası kaç saat? Antalya Eskişehir yol tarifi? Antalya Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Antalya Eskişehir Arası Kaç KM

Antalya Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 417 km’dir. Antalya Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 320 km’dir.

Antalya Eskişehir Arası Kaç KM

Antalya Eskişehir Arası Kaç Saat

Antalya Eskişehir arası kaç saat; Antalya Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 417 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 320 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

55 dakika

Antalya Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 417 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.