Antalya Ereğli Arası Kaç KM

Antalya Ereğli arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Ereğli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Ereğli arası kaç km? Antalya Ereğli arası kaç saat? Antalya Ereğli yol tarifi? Antalya Ereğli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Ereğli İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km2’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36° 53′ 48.8148” Kuzey ve 30° 42′ 47.9664” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ereğli ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ereğli ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 41,00 km2dir. Ereğli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 52′ 28.7076” Kuzey ve 32° 29′ 35.3616” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Ereğli Arası Kaç KM

Antalya Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 410 km’dir.

Antalya Ereğli Arası Kaç KM

Antalya Ereğli Arası Kaç Saat

Antalya Ereğli arası kaç saat; Antalya Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 410 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Ereğli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Antalya Ereğli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Ereğli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 410 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 23 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 33 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Ereğli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Ereğli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ereğli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ereğli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.