İçeriğe geç

Antalya Düzce Arası Kaç KM

Antalya Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Düzce arası kaç km? Antalya Düzce arası kaç saat? Antalya Düzce yol tarifi? Antalya Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Antalya Düzce Arası Kaç KM

Antalya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 647 km’dir. Antalya Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 441 km’dir.

Antalya Düzce Arası Kaç KM

Antalya Düzce Arası Kaç Saat

Antalya Düzce arası kaç saat; Antalya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 647 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Antalya Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 441 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Antalya Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 647 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.