Antalya Bucak Arası Kaç KM

Antalya Bucak arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Bucak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Bucak arası kaç km? Antalya Bucak arası kaç saat? Antalya Bucak yol tarifi? Antalya Bucak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Bucak İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Bucak ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bucak ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 7,174 km2dir. Bucak ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 43′ 6.0024” Kuzey ve 30° 16′ 56.3988” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Bucak Arası Kaç KM

Antalya Bucak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 km’dir. Antalya Bucak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 65 km’dir.

Antalya Bucak Arası Kaç KM

Antalya Bucak Arası Kaç Saat

Antalya Bucak arası kaç saat; Antalya Bucak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Antalya Bucak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Antalya Bucak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 65 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Antalya Bucak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Bucak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 85 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Bucak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Bucak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bucak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bucak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.