İçeriğe geç

Antalya Bolu Arası Kaç KM

Antalya Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Bolu arası kaç km? Antalya Bolu arası kaç saat? Antalya Bolu yol tarifi? Antalya Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Antalya Bolu Arası Kaç KM

Antalya Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 637 km’dir. Antalya Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 434 km’dir.

Antalya Bolu Arası Kaç KM

Antalya Bolu Arası Kaç Saat

Antalya Bolu arası kaç saat; Antalya Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 637 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 434 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Antalya Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 647 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.