Antalya Bodrum Arası Kaç KM

Antalya Bodrum arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Bodrum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Bodrum arası kaç km? Antalya Bodrum arası kaç saat? Antalya Bodrum yol tarifi? Antalya Bodrum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Bodrum İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Bodrum ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Bodrum ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 650 km2dir. Bodrum ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 2′ 3.8724” Kuzey ve 27° 25′ 49.9440” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Bodrum Arası Kaç KM

Antalya Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 425 km’dir. Antalya Bodrum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 295 km’dir.

Antalya Bodrum Arası Kaç KM

Antalya Bodrum Arası Kaç Saat

Antalya Bodrum arası kaç saat; Antalya Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 425 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Bodrum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Bodrum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 295 kilometredir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Antalya Bodrum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Bodrum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 425 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 35 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Bodrum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Bodrum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bodrum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bodrum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.