İçeriğe geç

Antalya Bilecik Arası Kaç KM

Antalya Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Bilecik arası kaç km? Antalya Bilecik arası kaç saat? Antalya Bilecik yol tarifi? Antalya Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Antalya Bilecik Arası Kaç KM

Antalya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 478 km’dir. Antalya Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 367 km’dir.

Antalya Bilecik Arası Kaç KM

Antalya Bilecik Arası Kaç Saat

Antalya Bilecik arası kaç saat; Antalya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 478 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 367 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Antalya Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 478 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 39 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.