İçeriğe geç

Antalya Bayburt Arası Kaç KM

Antalya Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Bayburt arası kaç km? Antalya Bayburt arası kaç saat? Antalya Bayburt yol tarifi? Antalya Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Antalya Bayburt Arası Kaç KM

Antalya Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1152 km’dir. Antalya Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 909 km’dir.

Antalya Bayburt Arası Kaç KM

Antalya Bayburt Arası Kaç Saat

Antalya Bayburt arası kaç saat; Antalya Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1152 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Antalya Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Antalya Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 909 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 45 dakika

Antalya Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1152 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 64 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 93 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.