İçeriğe geç

Antalya Bartın Arası Kaç KM

Antalya Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Bartın arası kaç km? Antalya Bartın arası kaç saat? Antalya Bartın yol tarifi? Antalya Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km2’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Bartın Arası Kaç KM

Antalya Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 739 km’dir. Antalya Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 543 km’dir.

Antalya Bartın Arası Kaç KM

Antalya Bartın Arası Kaç Saat

Antalya Bartın arası kaç saat; Antalya Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 739 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Antalya Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 543 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Antalya Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 739 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 60 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.