İçeriğe geç

Antalya Balıkesir Arası Kaç KM

Antalya Balıkesir arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Balıkesir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Balıkesir arası kaç km? Antalya Balıkesir arası kaç saat? Antalya Balıkesir yol tarifi? Antalya Balıkesir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Balıkesir İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Antalya ili yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Balıkesir ili;

Marmara bölgesinde yer alan Balıkesir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Balıkesir ili yüzölçümü yaklaşık 14,272 km2’dir. Balıkesir ilinin coğrafi konumu ise 39°44′27″K 27°49′09″D GPS koordinatlarıdır.

Antalya Balıkesir Arası Kaç KM

Antalya Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 km’dir. Antalya Balıkesir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 394 km’dir.

Antalya Balıkesir Arası Kaç KM

Antalya Balıkesir Arası Kaç Saat

Antalya Balıkesir arası kaç saat; Antalya Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Antalya Balıkesir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Antalya Balıkesir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 394 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Antalya Balıkesir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Balıkesir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Balıkesir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Balıkesir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Balıkesir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Balıkesir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.