Antalya Adrasan Arası Kaç KM

Antalya Adrasan arası kaç km; yazımızda öncelikle Antalya ve Adrasan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Antalya Adrasan arası kaç km? Antalya Adrasan arası kaç saat? Antalya Adrasan yol tarifi? Antalya Adrasan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Antalya ile Adrasan İli Hakkında Genel Bilgiler

Antalya ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Antalya ilinin yüzölçümü yaklaşık 20,909 km²’dir. Antalya ilinin coğrafi konumu ise 36°53′K 30°41′D GPS koordinatlarıdır.

Adrasan ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Adrasan ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 270 hadir. Adrasan ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 20′ 22.1748” Kuzey ve 30° 25′ 46.1532” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Antalya Adrasan Arası Kaç KM

Antalya Adrasan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 96 km’dir. Antalya Adrasan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 67 km’dir.

Antalya Adrasan Arası Kaç KM

Antalya Adrasan Arası Kaç Saat

Antalya Adrasan arası kaç saat; Antalya Adrasan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 96 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Antalya Adrasan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir. Antalya Adrasan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 67 kilometredir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Antalya Adrasan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Antalya Adrasan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 96 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Antalya Adrasan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Antalya Adrasan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Antalya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Antalya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Adrasan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Adrasan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.