Ankara Sungurlu Arası Kaç KM

Ankara Sungurlu arası kaç km; yazımızda öncelikle Ankara ve Sungurlu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ankara Sungurlu arası kaç km? Ankara Sungurlu arası kaç saat? Ankara Sungurlu yol tarifi? Ankara Sungurlu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ankara ile Sungurlu İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ankara ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ilinin yüzölçümü yaklaşık 25,437 km2’dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39° 56′ 0.1140” Kuzey ve 32° 51′ 35.0676” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sungurlu ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Sungurlu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,999 km2dir. Sungurlu ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 9′ 49.1688” Kuzey ve 34° 22′ 30.8244” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ankara Sungurlu Arası Kaç KM

Ankara Sungurlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 176 km’dir.

Ankara Sungurlu Arası Kaç KM

Ankara Sungurlu Arası Kaç Saat

Ankara Sungurlu arası kaç saat; Ankara Sungurlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 176 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Ankara Sungurlu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Ankara Sungurlu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ankara Sungurlu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 176 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 15 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ankara Sungurlu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ankara Sungurlu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sungurlu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sungurlu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.