Ankara İnegöl Arası Kaç KM

Ankara İnegöl arası kaç km; yazımızda öncelikle Ankara ve İnegöl şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ankara İnegöl arası kaç km? Ankara İnegöl arası kaç saat? Ankara İnegöl yol tarifi? Ankara İnegöl arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ankara ile İnegöl İli Hakkında Genel Bilgiler

Ankara ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ilinin yüzölçümü yaklaşık 25,437 km2’dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39° 56′ 0.1140” Kuzey ve 32° 51′ 35.0676” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İnegöl ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan İnegöl ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,118 km2dir. İnegöl ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 4′ 48.2952” Kuzey ve 29° 30′ 34.9092” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ankara İnegöl Arası Kaç KM

Ankara İnegöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 342 km’dir.

Ankara İnegöl Arası Kaç KM

Ankara İnegöl Arası Kaç Saat

Ankara İnegöl arası kaç saat; Ankara İnegöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 342 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat sürmektedir. Ankara İnegöl arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat

Otobüs ile;

5 saat

Ankara İnegöl Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ankara İnegöl arası mesafe karayolu ile yaklaşık 342 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 19 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 28 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ankara İnegöl Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ankara İnegöl arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İnegöl’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İnegöl’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.