İçeriğe geç

Ankara Düzce Arası Kaç KM

Ankara Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Ankara ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ankara Düzce arası kaç km? Ankara Düzce arası kaç saat? Ankara Düzce yol tarifi? Ankara Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ankara ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Ankara ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ankara ili yüzölçümü yaklaşık 25.632 km2’dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39.933333°N 32.866667°E GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Ankara Düzce Arası Kaç KM

Ankara Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 242 km’dir. Ankara Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 169 km’dir.

Ankara Düzce Arası Kaç KM

Ankara Düzce Arası Kaç Saat

Ankara Düzce arası kaç saat; Ankara Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 242 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 169 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Ankara Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ankara Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 242 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ankara Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ankara Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.