İçeriğe geç

Ankara Bilecik Arası Kaç KM

Ankara Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Ankara ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ankara Bilecik arası kaç km? Ankara Bilecik arası kaç saat? Ankara Bilecik yol tarifi? Ankara Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ankara ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Ankara ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ankara ili yüzölçümü yaklaşık 25.632 km2’dir. Ankara ilinin coğrafi konumu ise 39.933333°N 32.866667°E GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS koordinatlarıdır.

Ankara Bilecik Arası Kaç KM

Ankara Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 316 km’dir. Ankara Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 247 km’dir.

Ankara Bilecik Arası Kaç KM

Ankara Bilecik Arası Kaç Saat

Ankara Bilecik arası kaç saat; Ankara Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 316 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 247 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Ankara Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ankara Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 316 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ankara Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ankara Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ankara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ankara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.